השקעה בתאגיד Invitae (סימול: NVTA)

תאגיד Invitae (נאסד”ק: NVTA) הינה חברת ביוטכנולוגיה היוצרת מוצרי בדיקות גנטיות לצרכים הקשורים לבריאות. המטרה המוצהרת של Invitae היא לעבוד לקראת אימוץ המיינסטרים של בדיקות גנטיות לבריאות היומיום. באמצעות המחקר והפיתוח שלהם, החברה יצרה מוצר המאפשר לספקי שירותי בריאות לקבל החלטות מושכלות יותר בנוגע לטיפול בחולים. הבדיקות בעלות הנמוכה, האוצרות והמדויקות שלהם הפכו לאחת מערכות הבדיקות הגנטיות המהימנות ביותר בשוק כיום.

מהו Corporation Invitae (NVTA)?

Invitae החלה כחברה בת של בריאות גנומית, חברת גנומיקה שהוקמה בשנת 2000 והתמקדה בפיתוח בדיקות גילוי סרטן. Invitae הוקמה בשנת 2010 ולאחר מכן התארגנה לארגון נפרד בשנת 2012. מאז גדלה החברה ל -800 עובדים והקדישה את המשאבים שלה לפיתוח ערכות בדיקות גנטיות סבירות, מדויקות ונגישות. ניתן להזמין בדיקות אלה על ידי רופאים העובדים עם מטופלים עם בעיות רפואיות או על ידי אנשים בריאים שעשויים לסקור באופן יזום אחר מצבים תורשתיים. עם אחד מכל 6 מבוגרים בריאים הנמצאים בסיכון למצבים בריאותיים חמורים בגלל גנטיקה, ההקרנה הופכת לחלק חשוב יותר ויותר בבריאות. החברה מקדמת איתור והתערבות מוקדמת באמצעות המוצרים שלהם כדרך לעודד שינויים באורח החיים ולהגביר את הניטור כדי למנוע מצבים בריאותיים חמורים יותר להתבטא בהמשך חייהם..

כדי לשמור על עלויות נמוכות, הבדיקות בדרך כלל נאספות לתחום קליני ספציפי. לדוגמא, בדיקה לאזור קליני כמו סרטן תורשתי או מחלות לב תעלה 250 דולר לבדיקה. למי שעשוי לדרוש תהליך סינון הוליסטי יותר, בדיקת exome, הבוחנת את הגנום כולו, זמינה במחיר של 1,250 דולר. שלושת המוצרים העיקריים של Invitae הם ערכת הסרטן שלהם לסרטן, ערכת הסינון לב שלהם וערכת הסינון הבריאותית ההוליסטית שלהם.

מדוע תאגיד Invitae (NVTAחומר?

Invitae מבדיל את עצמו מהמתחרים בכמה דרכים חשובות. החברה הפכה את הבדיקות שלהם לחלק מהכיסוי הביטוחי של ספקים רבים, וכתוצאה מכך העלויות לצרכנים נמוכות בהרבה בהשוואה לשירותי בדיקות רבים אחרים. לאלו הזקוקים לבדיקות להבנת מחלות תורשתיות או תסמינים בלתי מוסברים, רופאים יכולים לבצע הזמנות לחולים באופן מקוון. עם הערכה של כ -300 מיליון אנשים ברחבי העולם שיש להם כיסוי ביטוחי המכסה בדיקות גנטיות מצד Invitae, החיסכון בעלויות השימוש במערכת של Invitae על פני המתחרים הוא אחד היתרונות העיקריים ללקוחות הפוטנציאליים. מלבד תמחור, יתרון נוסף הוא הפורטל החינוכי שלהם וזמינותם של יועצים גנטיים. אנשים שעברו בדיקות זמינים ללא עלות נוספת, יכולים לקחת את התוצאות שלהם צעד קדימה ולדבר עם איש מקצוע מתוך פורטל האינטרנט של Invitae על תוצאותיהם..

עם למעלה ממיליון חולים שבחרו ב- Invitae לצרכי הבריאות שלהם, החברה צברה נתונים ופיתחה מסגרת לזיהוי פלחי השוק הניתנים להתייחסות בהתבסס על גיל הפרט. החברה קיבצה חולים לארבעה שווקים ניתנים למענה. השוק הפנוי הראשון שזוהה הוא גילאי 0-17, אשר יראו אנשים משתמשים בבדיקות גנטיות לצורך בדיקות ילודים או כדי לקבוע את הסיבות לעיכוב התפתחותי. הסגמנט הבא של השוק הניתן לפנייה הוא בני 18-40, שעשויים להפיק תועלת מבדיקות גנטיות לטיפולים כמו ריבוי מסייע והקרנה לפני הלידה. המקטע השלישי, בני 41-65, עשוי להפיק תועלת מבדיקות אבחון המזהות סיכונים גנטיים למחלות ובדיקות אבחון אחרות. לבסוף, שוק 65+ הוא השוק הגדול ביותר, ומוערך כהזדמנות של 63 מיליארד דולר ברחבי העולם. אנשים אלה עשויים להפיק תועלת משימוש בבדיקות גנטיות לדברים כמו בחירת טיפול אונקולוגי ו בדיקת חיידקים.

תאגיד Invitae (NVTAסיכויים?

במהלך השנים, חידושים של החברה אפשרו לירידה מתמדת בעלויות. בשנת 2015 עלה מדגם אחד לייצר בממוצע 1,250 דולר. חמש שנים לאחר מכן, העלות הופחתה ל -280 דולר לדוגמא. המטרה לטווח הארוך של Invitae היא להפוך את הסריקה הגנטית ל”סטנדרט הטיפול “בנושאים הקשורים לבריאות. לשם כך ביצעה החברה בסך הכל 11 רכישות אסטרטגיות בסך הכל 600 מיליון דולר מאז הקמתו. יחד, רכישות אלה הביאו לחברה עשרות שנות ניסיון בנושא רצף וניתוח DNA. הכללת הידע הזה בתיק העבודות של Invitae מאפשרת צינור עקבי של רעיונות חדשים וחדשניים, הפחתת עלויות המחקר וזירוז לוחות הזמנים של מוצרים חדשים להגיע לציבור.

רכישה מרכזית שכדאי להזכיר היא עסקת יוני 2020 לרכישת ArcherDX, חברה המתמחה בבדיקות סרטן. החברה מחזיקה בטכנולוגיה שלא רק יכולה לזהות סיכונים תורשתיים לסרטן, אלא גם מאפשרת לחולה סרטן את היכולת לבדוק את הבעיות הגנטיות האפשריות שיפגעו ברפואה או באפשרויות טיפול אחרות. סוג זה של הבנה מועיל מאוד עבור חברות תרופות העושות ניסויים קליניים. ArcherDX תוכל גם להועיל למוזמנים בכך שהיא תביא את מערכות היחסים הקיימות שלהם עם שמות פרמצבטיים גדולים כמו AstraZeneca ו- Bayer. החברה מעריכה כי סך השוק הניתן לכתובת הנעול כתוצאה מרכישה זו הוא סביב 45 מיליארד דולר.

היכן לקנות תאגיד מזמינים (NVTA) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה בתאגיד Invitae (סימול: NVTA) השקעה בתאגיד Invitae (סימול: NVTA) השקעה בתאגיד Invitae (סימול: NVTA)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

Invitae פועלת בתעשייה משבשת ביותר שיכולה לשנות את האופן שבו אנו חושבים על בריאות בתוך שנים ספורות. פיתוחים חדשים נחקרים ונבדקים מדי יום שיכולים להפחית את הסיכון למחלות קשות כמו סרטן ומחלות לב. על מוצרי Invitae מסתמכים במידה רבה הן על ידי מטפלים בתחום הבריאות העובדים עם מטופלים והן על ידי אנשים בריאים המעוניינים לקבל מידע טוב יותר על גורמי הסיכון שלהם. ככל שאוכלוסייתנו ממשיכה להזדקן, נחיצותן של טכנולוגיות אלה רק תהפוך לחשובה יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner