השקעה במניות Illumina (נאסד”ק: ILMN)

אילומינה (סימול: ILMN) היא חברת גנומיקה שבסיסה בסן דייגו. החברה, שנוסדה בשנת 1998, הפכה למובילה בתעשייה באמצעות פיתוח טכנולוגיות וציוד של רצף גנטי. באמצעות עבודה זו, מוצרי Illumina הפכו לסטנדרט התעשייתי במספר תחומים שונים. אילומינה בלטה כאחת החברות החדשניות המובילות בתחום הגנומיקה המתעוררת, אשר זכתה להתעניינות משמעותית מצד משקיעים הרואים פוטנציאל לצמיחה ארוכת טווח. החידושים שפיתחה אילומינה אפשרו למדענים לבצע פריצות דרך משמעותיות בחקר המחלות ופתחו את הדלת לאינספור יישומים קליניים ומחקריים שלא היו מתאפשרים לפני שנים ספורות..

מהי אילומינה (ILMN)?

גנומיקה, המתייחסת לחקר הגנים ולתפקודים הקשורים אליהם, נחקרה קרוב לארבעה עשורים. עם זאת, גל החידושים האחרון רק פתח את הדלת לגבול חדש לגמרי של יישומים בתחומי הבריאות והרפואה. חידושי המוצרים הבולטים ביותר של אילומינה היו בתחום הרצף הגנומי. ניתן לתאר רצף גנומי (או גנטי) בצורה הטובה ביותר כצילום תמונה של כל החומר הגנטי של הפרט. באמצעות תהליך זה ניתן לזהות וריאציות ברמה המולקולרית שיכולות להנחות את אפשרויות הטיפול בחולים, לחקור קשרים גנטיים ומקורם ולקבוע רגישות למחלות ספציפיות. ההתקדמות שפיתחה החברה הורידה את עלות הרכבת הגנום אחד מכמעט 3 מיליארד דולר בשנת 2003 ל -1,000 דולר בשנת 2014. עלויות אלה צפויות להיות מוזלות עוד יותר ל 100 דולר באמצעות הטכנולוגיה החדשה ביותר של החברה NovaSeq. הורדת עלויות אלה תהיה חשובה ביותר להרחבת היישומים הקליניים של רצף גנטי. באמצעות עבודתם, אילומינה שואפת לשנות את הדרך בה נחקרים ומטפלים בבריאות האדם.

באמצעות טכנולוגיית ה- Next Generation Sequencing (NGS) של Illumina, ניתן לרצף את ה- DNA, ה- RNA והמתילציה למגוון רחב של מחקרים ושימושים קליניים. NGS מאפשר למדענים ללמוד חומר גנטי בעומק שלא הושג מעולם. חוקרים מתחום הרפואה השתמשו בשיטות חדשות אלה לחקר בריאות הרבייה, סרטן, מיקרוביולוגיה, הפרעות אוטואימוניות, מחלות לב והפרעות נוירולוגיות ופסיכיאטריות..

מדוע אילומינה (ILMNחומר?

באמצעות חידושים במחקר ופיתוח בעשורים האחרונים, אילומינה הצליחה לשמור על מעוז בשוק זה. טכנולוגיית NGS המובילה בתעשייה משמשת באילומינה בכל הציוד שלהם. אילומינה מציעה 6 סוגים של “מכונות רצף” (מכונות המרכיבות חומר גנטי) כדי לענות על הצרכים של בסיס לקוחות גדול ומגוון, ממעבדות רפואיות בסיסיות וכלה במרכזי המחקר הבינלאומיים הגדולים בעולם. כתוצאה מגיוון זה, למעלה מ -90% מנתוני הרצף שנוצרו אי פעם בעולם השתמשו בטכנולוגיה של אילומינה.

בשל דומיננטיות זו בשוק, אילומינה הצליחה להשיג כמה שותפויות לאורך השנים לפרויקטים מחקריים חדשניים יותר. לדוגמא, החברה הקימה א שותפות ציבורית-פרטית עם ממשלת ארה”ב במהלך התפרצות האבולה במערב אפריקה. באמצעות ה- Sequencers של Illumina הועמדו לרשותם נתונים כמעט אמתיים בזמן אמת על התפשטות המחלה ומוטציה, מה שמקנה למדענים אפשרות לעמוד בקצב מהיר בפיתוחם של חיסונים וטיפולים אחרים. לאחרונה, אילומינה הייתה החברה הראשונה שקיבלה מכשיר בדיקת NGS שאושר על ידי ה- FDA עבור COVID-19. הטכנולוגיה שפיתחה אילומינה אפשרה לעקוב אחר המקור הגנטי של זיהום, מה שמקנה למדענים תובנה רבה יותר לגבי התנועה המהירה של COVID ברחבי הקהילות. ציוד אילומינה היה גם הראשון שרצף את כל הגנום של COVID-19 בתחילת 2020, ואיפשר למדענים לקבל תובנה מכרעת לגבי המחלה בחיתוליה..

אילומינה (ILMNסיכויים

מלבד היצע המוצרים הנוכחי שלהם, גורם מרכזי לצמיחה נוספת הוא רכישת גרייל בשנת 2020 תמורת 8 מיליארד דולר. בדיקת הסריקה הרב-סרטנית של גרייל נקראה אחד הכלים החדשים המבטיחים ביותר במאבק בסרטן. באמצעות בדיקות דם בלבד, לטכנולוגיית הגביע יש פוטנציאל לגלות מעל 50 סוגי סרטן בשלבים הראשונים שלהם. עם השקעת הון סיכון משמות כמו ג’ף בזוס וביל גייטס, גביע נמצא בעמדה טובה לנצל סינרגיה עם אילומינה. הגביע כבר מופעל על ידי טכנולוגיית NGS Illumina, והבאת שתי החברות הללו יחזק עוד יותר את הקשר הזה. המכונה ביופסיה נוזלית, טכנולוגיית בדיקות הדם כבר עברה ניסויים קליניים והיא מכוונת לאישור ה- FDA בזמן הקרוב מאוד. לאחר אישורו, ניתן יהיה לבצע בדיקת סרטן חלק מבדיקות גופניות שנתיות שגרתיות, כאשר בדיקת דם פשוטה היא כל הדרוש. לפי הערכות, שוק בדיקות הסרטן לגילוי מוקדם הוא 75 מיליארד דולר עד שנת 2035. עם הרכישה הזו אילומינה תוכל לענות על חלק גדול מביקוש השוק הזה בשנים הקרובות..

הגביע הוא רק דוגמה אחת לפוטנציאל שיש לגנומיקה לשינוי האופן בו אנו מסתכלים על בריאות ורפואה. ככל שממשיך להתנהל מחקרים, יתגלו יותר ויותר יישומים לטכנולוגיה של אילומינה. דרכים מעניינות נוספות לצמיחה פוטנציאלית הן בתחום רפואת הרבייה, עם סינון טרום לידתי ויישומים קליניים רחבים אחרים הנמצאים כעת בפיתוח..

איפה ניתן לקנות אילומינה (ILMN) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה במניות Illumina (נאסד השקעה במניות Illumina (נאסד השקעה במניות Illumina (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

טכנולוגיית Illumina שינתה לחלוטין את האופן בו הקהילה המדעית חוקרת גנטיקה אנושית. במהלך עשרות שנים של חדשנות, החברה עשתה צעדים שהניחו את היסודות להתפתחויות מדהימות במחקר. סביר להניח שעדיין לא התגלו אינספור יישומים למחקר גנומי, ותלות השוק במכשירי Illumina פירושה שהחברה במצב טוב להמשיך לצמוח גם בעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner