רמי ג’ייקובסון, מנכ”ל RealT – סדרת ראיונות

רמי ג’ייקובסון השיק לאחרונה פלטפורמת מימון המונים בשם RealT המאפשרת למשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים להשקיע בנכסי נדל”ן, החל מבתים להשכרה בדטרויט, מישיגן. החברה מתרחבת לצד קליבלנד, ניו אורלינס ודרום פלורידה.

בדרום פלורידה, ג’ייקובסון עומד בראש חברת הפיתוח J Cube Development שבאוונטורה. בנובמבר הוא מכר אתר פיתוח בווינווד ל- Quadrum Global 8.55 מיליון דולר.

אנטואן: RealT מתכננת לסמל נדל”ן בעיר דטרויט, מישיגן. מדוע בחרת בדטרויט לעומת ערים מתחרות עם שוקי נדל”ן חזקים יותר?

רמי: דטרויט היא המקום האופטימלי עבור RealT להתחיל. נכסים בדטרויט כבר מבוקשים מאוד בקרב משקיעים בינלאומיים, בשל תווי המחיר הנמוכים ושיעורי השכירות הגבוהים שלהם. כבעלים של RealToken, ההכנסות משכירות הן מקור הסיפוק המוחשי שהם מקבלים. קיום נכסים בעלות נמוכה עם שיעורי שכירות גבוהים הוא דרך נהדרת לספק תמורה למאמצים המוקדמים שלנו.

 

אנטואן: האם תתמקד ברווחי הון או בתשואות שכירות?

רמי: נבחן את שני האזורים. תשואות השכירות ישולמו למשקיע דרך ארנק האתריום שלו באופן שוטף וככל ששווי הנכס ומחיר שכר הדירה יגדל, כך יגדלו הכנסות השכירות שלהם. למשקיעים יש גם אפשרות למכור באסימונים שלהם, לאחר ביצוע בדיקת נאותות, להניב רווחי הון.

 

אנטואן: מה תהיה תקופת ההחזקה הממוצעת?

רמי: RealTokens הנמכרים בחו”ל יועברו באופן חופשי לחו”ל לאנשים שאינם אמריקאים שהוסמכו בעקבות ביקורות AML / KYC, אך, על מנת לעמוד בחוקי ניירות הערך הרלוונטיים בארה”ב, ייתכן ש- ReatTokens אלה לא יזרמו חזרה לארצות הברית לתקופה של 12 חודשים. RealTokens שנמכרים למשקיעים מוכרים בארה”ב עשויים להיות מועברים למשקיעים מוסמכים אחרים ברשימת היתרים לאחר 90 יום ויהפכו להעברה חופשית לכל אחד לאחר 12 חודשים..

כעניין מעשי, מוקדם מדי לדעת כמה זמן הרוכשים ירצו להחזיק את ה- RealTokens שלהם.

 

אנטואן: מה גרם לך להחליט על מודל האסימון?

רמי: רצינו להפוך את ההשקעה ברכוש בארה”ב לנגישה יותר, בעיקר למשקיעים זרים. על ידי אסימון נכסים אנו יכולים להציע השקעות במחירים נגישים למספר גדול יותר של אנשים. חשוב גם שבלוקצ’יין היא הטכנולוגיה המגבה אסימון מכיוון שהדבר מבטיח יעילות ואיתור של השקעות נדל”ן שחסר בבירור בענף הנדל”ן המסורתי. מודל האסימון שלנו מציע את היתרון של עסקת נדל”ן רגילה בנוסף לשקיפות הבלוקצ’יין. RealT הוא גשר בין העולם הפיזי והדיגיטלי: כל המעשים, הסכמי הפעולה ומסמכים משפטיים אחרים ניתנים לצפייה בבלוקצ’יין, ובמקביל מוחזקים באמון מול משרד עורכי דין..

 

אנטואן: איך אתה מתכנן למשוך משקיעים קמעונאיים שאולי אינם מכירים אסימוני אבטחה או מטבעות קריפטו בכלל?

רמי: RealT הורידה את מחסום הכניסה לנדל”ן, לסכום נגיש ומשתלם. RealT יכול לספק חלק בלתי נפרד מתיק המשקיע המודרני, וכעת ניתן להחזיק אותו בארנק של את’ריום. אנו שואפים להיות מטבע הבסיס של נכסי נדל”ן. אחת המטרות העיקריות שלנו היא להפוך את הרעיון והתהליך של השקעה בנכס לפשוטים ככל האפשר. חשוב לנו שאנשים שאחרת לא היו שוקלים להשקיע ברכוש באמצעות בלוקצ’יין, יבינו שהם לא צריכים להיות שקועים בביורוקרטיה ובז’רגון כדי להשתתף. השוק ותהליך הקנייה שלנו הם אינטואיטיביים ומעבירים את הקונים בשלבים לעיכול לפני רכישת אסימונים.

 

אנטואן: האם אתה יכול לחלוק איתנו את היתרונות שיוצעו למשקיעים?

רמי: משקיעים יכולים ליהנות מהכנסות פסיביות משכר דירה שישולמו ללא הרף בארנק האת’ריום שלהם לאחר שהשקיעו בנכס. הכנסה זו תשולם במטבעות יציבים שמוצמדים לדולר האמריקני, כך שמשקיעים לא יצטרכו לעסוק בתנודתיות של מטבע מטבע מסוים בשלב מסוים. כבעלי סמלים, המשקיעים יכולים גם לתרום להחלטות המשמעותיות הנדרשות בנוגע לאחזקת הנכס בו השקיעו. זה נעשה באמצעות תהליך הצבעה פשוט.

 

אנטואן: האם המשקיעים יוכלו לבחור את ההשקעה בה הם רוצים להיות מעורבים? או שאסימון האבטחה ישמש כקרן המחזיקה מספר נכסים?

רמי: באמצעות RealT תוכלו לבחור נכסים ספציפיים ולהיות בעלים בנכס. כמשקיע, אתה יכול להחזיק את הנדל”ן בפועל. RealTokens הם אבני בניין חשובות במערכת האקולוגית של Ethereum. בכך שהוא יורד עד היסוד של נדל”ן, אל הנכסים האישיים עצמם, RealT מאפשר לכל אחד ליצור תיק נדל”ן באמצעות RealTokens. זו הבחנה חשובה; בקרנות הנדל”ן של העתיד יכול מאוד להיות שה- RealTokens הוא הנכס. זו הסיבה שלמשקיעי RealT יש נראות מלאה בשוק שלנו ויכולים לבחור את הנכס המדויק שהם רוצים להשקיע בו וכמה אסימונים הם רוצים לרכוש עבור אותו נכס. שכר הדירה שיניבו לאחר מכן יגיע ישירות מהנכס בו השקיעו.

 

אנטואן: האם הצעה זו בלעדית למשקיעים מוכרים בארה”ב? האם תקבל משקיעים בינלאומיים?

רמי: ההנפקה מיועדת בעיקר למשקיעים בינלאומיים. באופן מסורתי, שוק הנדל”ן בארה”ב לא היה נגיש יחסית לאלה המתגוררים מחוץ לארה”ב. אנו רוצים לשנות זאת ולפתוח את האפשרות לכל אחד בעולם להשקיע בנדל”ן בארה”ב וליהנות מהכנסות פסיביות משכירות. אנו כמובן מקבלים משקיעים מוכרים.

ההנפקה נעשית בארה”ב רק למשקיעים מוכרים על פי תקנה ד ‘על פי חוק ניירות ערך משנת 1933, ובחו”ל לאנשים שאינם ארה”ב על פי תקנה S מכוח חוק ניירות ערך..

 

אנטואן: איך אתה מתכנן להבדיל את עצמך ממתחרים כמו BlockEstate, Realecoin, Slice RE וכו ‘.

רמי: המבדיל העיקרי הוא ש- RealT קם וחי. למיטב ידיעתנו, אנו הפלטפורמה הראשונה שהשיקה רשמית והציעה סיכוי לרכוש נכסים מסומנים. בנוסף, RealT מבצעת אסימון על נכסים עצמם, במקום להציע קרן השקעות המתמחה בנדל”ן. זה מחזיר את האוטונומיה ליחיד ומאפשר להם לבחור את הנכסים שהם רוצים, בגודל ההשקעה שבחר. יש לנו צוות חזק מאוד שעומד מאחורי RealT, עם מומחיות בבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים וכן ידע נרחב בתחום הנדל”ן. פרויקטים רבים בתחום הנדל”ן המסומן מנוהלים על ידי חובבי קריפטו או אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן, אך ב- RealT אנו משלבים תחומי התמחות אלה כדי להציע שירות מקיף ותואם לחלוטין..

 

אנטואן: האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק איתנו לגבי RealT?

רמי: RealT תמשיך להוסיף סוגי נכסים חדשים, מערים שונות, כדי להמשיך לדגום את מה שהלקוחות שלנו רוצים לראות זמין לרכישה. RealT מתכננת לסמל נכסים בכל הערים הגדולות בארה”ב, ואנו מצפים לראות אילו ערים מייצרות את הביקוש הרב ביותר. ויצירת נזילות.

למידע נוסף בקר ב אתר RealT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner