דארן מארבל, מנכ”ל Issuance – סדרת ראיונות

לאחרונה היה לי העונג לראיין את דארן מארבל, מנכ”ל הנפקה. באמצעות תפקידו כמנכ”ל CrowdFundX, לדארן ניסיון רב בשיווק הנפקות רג A + והנפקות אבטחה דיגיטלית למשקיעים מוסדיים וקמעונאיים. חוויה זו מתיישבת באופן מושלם עם הנפקה (פלטפורמה המחברת בין מנפיקי אבטחה דיגיטלית למשקיעים) שכן דארן יודע מה המשקיעים מחפשים, ומה דרוש להנפקה מוצלחת ותואמת. עיין בראיון למטה למידע נוסף על הנפקה.

RS: אתה יכול לספר לנו קצת על מה הנפקה עושה ועל החזון לטווח הארוך?

DM: Issuance מפתחת בנק השקעות המאפשר טכנולוגיות למנפיקים ניירות ערך דיגיטליים – גולדמן זאקס מודרני. החזון שלנו הוא להיות בנק ההשקעות המוביל עבור ניירות ערך דיגיטליים, שלדעתנו הוא מגמת המגמה הבאה בשוקי ההון.

אנו מאמינים בשווקים מוסדרים, בהגנת משקיעים ובטוחים כי ארה”ב תהיה השוק המוביל בעולם לניירות ערך דיגיטליים.

RS:  הנפקה הודיעה לאחרונה על רכישת CrowdFundX, כיצד תשולב רכישה זו ב- Issuance?

DM: Issuance ביצעה מכתב כוונות (LOI) לרכישת הנכסים של CrowdfundX (CfX), חברת שיווק של FinTech הידועה בשיווק כמה מהנפקות ניירות הערך הדיגיטליות הבולטות בענף (DSO) והנפקות רגולציה (Reg) A +. חלק מלקוחות CfX כוללים ויסקי וירג’יניה שחור של דרייק, KODAKOne ו- tZERO, בין היתר.  

בנקי ההשקעות הדומיננטיים בעתיד ישלבו למעשה טכנולוגיית ניירות ערך דיגיטלית עם שירותים פיננסיים מסורתיים. ההנפקה בבסיסה היא חברת טכנולוגיה, בעוד CfX היא חברת שירותים עם לקוחות תעשייתיים בולטים וזרמי הכנסות מבוססים. ככזה, CfX היא רכישה טבעית להנפקה.  

העסקה, שצפויה להיסגר בפברואר, 2019, תהיה כפופה לבדיקת נאותות ולמסמכים משפטיים סופיים המקובלים על כל הצדדים. לאחר השלמתו, המותג CfX יהיה שקוע, והנפקה תהיה המותג המתמשך.  

RS: במה שונה הפלטפורמה שלך מפלטפורמות הנפקה דומות כמו Securitize, למשל?

DM: הנפקה מתבצעת בשיווק עסקות וגיוס הון, שהיא נקודת הכאב הגדולה ביותר בשוק. אנו משמשים גשר בין פלטפורמות טוקניזציה לפלטפורמות מסחר משניות, מכיוון שאף אחד מהשחקנים הללו אינו גיוס הון אמיתי.

בספטמבר הכרזנו על שותפות אסטרטגית עם Securitize כדי להעניק ללקוחותיהם חשיפה לרשת המשקיעים הנכונה ולהגדיל את סיכוי המימון שלהם. לעומת זאת, Securitize מציע פתרון מוכח לאסימון עבור לקוחותינו הדורשים פיתרון תאימות מוכח למסחר בניירות הערך הדיגיטליים שלהם..

RS: איך הנפקות משווקות למשקיעים פוטנציאליים?

DM: Issuance מפתחת אפליקציה שתאפשר למנפיקים לשווק את העסקאות שלהם ישירות למשקיעים מאומתים ומתעניינים. המנפיקים ישלמו עמלה להנפקה בכל פעם שהם שולחים הודעה למשקיע בפלטפורמה שלנו, כאשר העמלה משתנה בהתאם לסוג המשקיע שמועבר אליו. למשל, הודעה למשקיע מוסדי תשלם עמלה גבוהה יותר מהודעה למשקיע מוכר.

ההנפקה נמצאת בתהליך של שותפות עם סוחר מתווך, שיאפשר לנו לתפוס דמי הצלחה כאשר משקיעים שמקורם בהנפקה משקיעים בעסקה..  

אפליקציית ההנפקה צפויה להיות זמינה באמצע 2019. בינתיים אנו מוכרים חוזי ייעוץ ושיווק מסורתיים בהם הנפקה משמשת כמבוא בין לקוחות המנפיקים לרשת המשקיעים שלנו. יש לנו יחסי אמון עם כמה ממשקיעי הנכסים הדיגיטליים הפעילים ביותר ברחבי העולם וקנינו בהצלחה הון באמצעות מודל זה עבור מספר לקוחות. התקשרויות הייעוץ והשיווק שלנו נמכרות במודל תשלום עבור שירות שבו ההנפקה משולמת בתשלום אחיד מחודש לחודש.

RS: האתר שלך מציין כי הנפקה “מספקת תמריצים ייחודיים למשקיעים”, האם תוכל לומר לנו אילו תמריצים הנפקה מציעה שמייחדת אותה?

DM: בדרך כלל המשקיעים רוצים גישה למבצעים הטובים ביותר בסבבים המוזלים ביותר. להנפקה יש גישה לכמה מהעסקאות הקנייניות והנחשקות בתעשייה, המהוות תמריץ עבור משקיעים – במיוחד משקיעים מוסדיים וקרנות נכסים דיגיטליים – לעבוד איתנו..

כדוגמה, בדיוק חתמנו ​​על חברת ביוטכנולוגיה הרשומה בנאסד”ק המנהלת את מה שהיא מאמינה כי היא הצעת ניירות ערך דיגיטלית היסטורית (DSO). לחברה שווי שוק של 250 מיליון דולר והיא נסחרת בבורסה בנאסד”ק במשך יותר מעשור. זהו אחד מקבצי ה- DSO הייחודיים ביותר בענף, ול- Issuance יש גישה בלעדית לעסקה. קבלת הפנים הראשונית מצד המשקיעים שלנו הייתה חיובית להפליא, ותאריך עוד יותר את ההנפקה כחברה עם תזרים עסקי אמיתי.. 

RS: הנפקה “מאפשרת למשקיעים לקבל עסקאות מסוימות בלבד”, האם תוכל לספר לנו איך זה עובד ואיך זה מועיל למשקיעים ומנפיקים?

DM: הבעיה בפלטפורמות הנוכחיות היא שהם ממוקדים במנפיק, והם משווקים כל עסקה שהם לוקחים לכל משקיע במסד הנתונים שלהם. יתר על כן, רוב המשקיעים בפלטפורמות אלה הם משקיעים קמעונאיים המופנים על ידי עצמם. גישה זו הביאה לתרחיש של הפסד הפסד עבור מנפיקים, משקיעים ופלטפורמות כאחד. זו אחת הסיבות הגדולות שאף פלטפורמות מימון המונים הון לא זכו להצלחה אמיתית עד היום.

האסטרטגיה שלנו לפתור בעיה זו אינה אינטואיטיבית, אך עם זאת פשוטה: ההנפקה תפתור למשקיעים תחילה. האפליקציה שלנו תפנה למשקיעים – פלח השוק המבוקש ביותר – ותבטיח שנגן על פרטיותם, וחשוב מכך, על זמנם.   

אפליקציית הנפקה תאסוף מראש את פרופיל המשקיעים ותעסוק במידע העדפות מראש במהלך תהליך ההרשמה, אותו ניתן להשלים באמצעות האפליקציה עצמה, או באמצעות נציגי המכירות המוסדיים שלנו שיכניסו פרטי פרופיל בשם המשקיעים.  

על ידי איסוף פרטי הפרופיל והעדפות מראש, הנפקה יודעת באילו עסקאות משקיעים מעוניינים לראות, ובאילו עסקאות אין להם שום עניין. כאשר מנפיק משלם עמלה על שיווק העסקה שלהם למשקיע מוסדי, למשל, העסקה הזו תהיה רק להישלח למשקיע שהביע במפורש עניין בסוג זה של עסקאות.

תחשוב על זה כעל טכנולוגיה תואמת. על ידי התאמה טובה יותר של העסקאות הנכונות, למשקיעים הנכונים, בזמן הנכון, אנו מגדילים את ההמרה, וכולם זוכים.

RS: האם תוכל לספר לנו עוד על מערכת הדירוג הקיימת בפלטפורמה?

DM: אנו מפתחים אלגוריתם שנוכל לחלוק עליו יותר כאשר אנו משיקים.

RS: מהם הקריטריונים החשובים ביותר שאתה יכול להמליץ ​​למנפיקים כדי להשיג דירוג גבוה בפלטפורמה?

DM: הנפקה מתמקדת בעבודה עם עסקים מבוססים וחברות בורסאיות. בסופו של דבר, מנפיקים שהעסקאות שלהם הכי חסרות סיכונים, ומציעים את התנאים ההוגנים והמשכנעים ביותר למשקיעים, יקבלו דירוג גבוה יותר באפליקציה שלנו..

RS: הנפקה מציעה שירותי aftermarket, האם תוכל לספר לנו קצת על השירותים האלה והיתרונות?

DM: הנפקה מציעה שירותי תמיכה לאחר השוק למנפיקים המגייסים בהצלחה הון ורושמים את ניירות הערך הדיגיטליים שלהם לפלטפורמת מסחר משנית. גיוס הון הוא רק חצי מהקרב: המנפיקים חייבים להמשיך ולשווק באגרסיביות למשקיעים לאחר הגיוס על מנת להגדיל את הנראות, הנזילות ושווי השוק של ניירות הערך הדיגיטליים שלהם..

תמיכה באפטרמרקט היא אחד השירותים הנחשבים ביותר אך עדיין קריטיים, שמנפיקי ניירות ערך דיגיטליים יצטרכו כדי להצליח לטווח הארוך. הנפקה מציעה כיום חוזי תמיכה לאחר השוק עם תנאים של 6 חודשים או 12 חודשים, כאשר התנאים שלנו ל -12 חודשים מוצעים בהנחה חודשית קלה.

RS: האם יש עוד משהו שאתה רוצה לשתף בפרויקט שלך?

DM: הנפקה מגייסת כרגע סבב הון משלנו, וכמה מהמשקיעים הנוכחיים והמחויבים שלנו כוללים את אלפא אומגה קפיטל פרטנרס, Slim Ventures, Proactive Capital וקבוצת אינסטינקטים עסקיים, עד כמה שם.  

אם אתה מעוניין להשקיע במערכת האקולוגית לניירות ערך דיגיטליים, ורוצה חברה עם צוות מוכח, משיכה והכנסות, הייתי אומר שאנחנו הימור גדול – והמשקיעים שלנו יסכימו. כדי לגשת לחבילת ההשקעה המלאה שלנו, בקר בכתובת www.issuance.com.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner