OKExChain proposal הצעת שותפות FIBOS

Fibos נוחת במערכת האקולוגית של OKExChain

מבוא

מערכת אקולוגית FIBOS ו- OKExChain Ecosystem הודיעו כאן כי שיתפנו פעולה זה עם זה בכדי ליצור קשר שיתופי פעולה עמוק.

גם המערכת האקולוגית של FIBOS וגם ה- OKExChain Ecosystem יקדמו במשותף שיתוף פעולה אקולוגי מבוזר ואינטגרציה בתחום השרשרת הציבורית, כולל בניית תשתיות טכניות, חקר טכנולוגיה מתקדמת, שיפור הממשל בקהילה, פיתוח יישומים עסקיים של בלוקצ’יין, דוגמנות תרחישי DeFi וכו ‘.

כחלק חיוני בתעשיית הבלוקצ’יין, המערכת האקולוגית של OKExChain משכה תשומת לב רחבה מאז שהקוד שלה מקור פתוח. קהילת FIBOS ערכה גם חקירה וניתוח בקנה מידה מלא של OKExChain. המערכת האקולוגית של OKExChain שואבת חזון רחב של “ביזור”, “הזכויות והממשל של הקהילה” ו- “DeFi”, המסונכרן עם האמונה בה FIBOS מחזיק – קהילה, זרימת ערכים ללא חיכוך ו”גילוי ערך בכל מקום “.

לשם כך, FIBOS Ecosystem ו- OKExChain Ecosystem החליטו להקים שותפות שיתופית עמוקה לאחר דיונים מתמשכים. קהילת FIBOS עשויה לתרום רבות לבניית תשתיות טכניות, לצבור ניסיון טכני ולהרחיב את קהילת המפתחים בסביבה פתיחה, כוללת ומבוזרת המסופקת על ידי OKExChain Ecosystem. מהלך זה יעצים את הצמיחה של המערכת האקולוגית של FIBOS ושל OKExChain Ecosystem.

יחד עם זאת, אנו מצפים גם ליתרונות רבים יותר משיתוף הפעולה הארוך בין שני הצדדים.

באשר למאמצים המשותפים המושקעים ב- IBC (תקשורת בין-בלוקצ’יינית), תפוצה רב-שרשרתית של נכסים, פרוטוקולי חילופי מבוזרים, DeFi, משאבי מדיה ותחומים רבים אחרים, שיתוף הפעולה חייב להיות משלים, הדדי ורב-זכייה. FIBOS מחויבת להיות העורקים העיקריים של תשתיות IBC, יישומי DeFi וחקר טכנולוגיה מתקדמת. שיתוף פעולה זה בהחלט יתרום להתפתחות תעשיית הבלוקצ’יין.

FIBOS (斐波 בסינית) הוא פרויקט רשת ציבורית שהושק על ידי מפתחים וחברי תעשייה של blockchain, הוא גם פלטפורמה שמטפחת יישומי blockchain. ל- FIBOS יש את הקהילה הגדולה ביותר של מפתחי בלוקצ’יין, שמתמקדת ביישומים עסקיים ובחקר טכנולוגיה חדשני באזור הבלוקצ’יין. FO, המהווה אסימון זרימה בסיסי של FIBOS blockchain , גם הגז של מודל המשאבים ברשת של FIBOS.

כולל פרוטוקול IBC מבוזר הטרוגני, פרוטוקול חילופי נכסים מבוזר DEX, הושקו ב- FIBOS מתקנים בסיסיים רבים של DeFi. מטבעות דיגיטליים רבים הבסיסיים שהונפקו ב- Ethereum, כגון ETH, USDT, DAI, הופצו גם ב- FIBOS, שמהם נהנים מפרוטוקולי ה- IBC החזקים. FIBOS DEX הוא פרוטוקול בסיסי להחלפה מבוזרת עם המאפיינים של מתן עומק ונזילות עם מסחר אלגוריתמי משולב וסדר הגבלה ידני, ללא KYC, התומך בכל עסקת זוג מסחר בין אסימונים ב- FIBOS..

כפלטפורמת החלפת המטבעות המובילה בעולם, OKEX פיתחה והשיקה את OKExChain Ecosystem שגם היא בעלת חוזק טכני מוביל בתעשייה. לקוד המקור של OKExChain מקור פתוח לחלוטין ב- GitHub מאז ה -16 באפריל 2020.

OKExChain Ecosystem שואפת לקדם יישום של יישומים מסחריים רחבי היקף המבוססים על טכנולוגיית blockchain. זה מעניק לכל צומת שמשתתף את הזכויות השוות בכל המערכת המבוזרת הזו. משתמשים יכולים לפרסם ולהפעיל זנים של dApps, להנפיק מטבעות קריפטוגרפיים משלהם, ליצור זוגות מסחר משלהם בין אסימונים ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים באופן חופשי ב- OKExChain. באמצעות תשתית ה- IBC ניתן ליישם את התקשורת הבלוקצ’יינית של זרימת ערך ותרחישי יישומים בפשטות וביעילות.

OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

FIBOS: https://fibos.io

הצעת שותפות

1. תשתית IBC של FIBOS & OKExChain

1.1 סקירה כללית

כשרשרת הממסר של תשתית ה- IBC ההטרוגנית של OKExChain, FIBOS יקשר את הנכס שהונפק ב- Ethereum ו- EOS למערכת האקולוגית OKExChain המאפשרת לבצע זרימת ערך דרך רשתות אלה..

1.2 יותר פרטים

1.2.1 פתרון ה- IBC הנוכחי של OKExChain (מבוסס על קוסמוס)

OKExChain מיושם על בסיס Cosmos-sdk, ועוקב אחר אסטרטגיית ה- IBC ההטרוגנית שהוצגה על ידי קוסמוס, אשר בעצם בנויה כ”ארכיטקטורה פדרלית “. סוג זה של נוסחת IBC מיושם למעשה על ידי איסוף ההצבעה מאמתני שרשרת ממסרים, שמוביל ל בעיות אמון נוספות. האימות של עסקאות IBC תלוי מאוד בדרגות המאמתים.

האסטרטגיה שלה נוקטת עקיפה כדי למנוע אתגר טכני על ידי יישום מנגנון ממשל קהילתי במקום הנדסה קריפטוגרפית. זה מביא את הבעיה הבאה; סיכון המערכת יוגדל עם נכס ה- IBC ההולך וגדל.

FIBOS מאמין כי הפתרון הנוכחי אינו מושלם ובטוח עבור המערכת האקולוגית המבטיחה OKExChain, אשר תסכן סכנות נסתרות להתפתחות העתידית של אקולוגיית השרשרת הציבורית..

בעיות:

  1. הפתרון הנוכחי גורם לבעיות באבטחת הנכסים וביציבות המערכת.
  2. יעילות נמוכה ועלות גבוהה.
  3. ארכיטקטורה מורכבת מובילה לסובלנות לקויה בסיכון.

1.2.2 הפתרון של FIBOS

שפע של חקירות ואימות מוכיחים כי ניתן להשתמש באסטרטגיית היתוך – עבור רשת ציבורית לא שולטת (למעט ביטקוין, Ethereum, EOS וכו ‘), OKExChain יכולה להשתמש בפתרון IBC פדרלי; עבור Ethereum או EOS, OKExChain יכול להשתמש ב- FIBOS כשרשרת ממסרים מהימנה.

פתרון ה- IBC המיושם כעת על ידי FIBOS אינו מסתמך על מאמת בודדת או על קבוצת מאמתים כלשהם. במקום זאת, זה מבטיח אבטחת IBC והעברת נכסים דרך רשתות ציבוריות על ידי הנדסה קריפטוגרפית.

לתכנית של FIBOS יש ארכיטקטורה פשוטה ופשוטה. זוהי כיום האסטרטגיה המאובטחת והחזקה ביותר מבחינת תפעול, עלות נכסים בין שרשרת והעברת עסקאות בין שרשרת. הבעיה היחידה היא שזה לא פרוטוקול אוניברסלי ולא יכול להיות תואם במהירות ובעלות חסכונית עם רשת ציבורית אחרת. אך ניתן לפתור זאת באמצעות פתרון שרשרת הממסר של אדריכלות קוסמוס.

FIBOS כבר בנו פרוטוקול IBC הטרוגני מבוזר באמצעות FIBOS ו- Ethereum. לאחר שיתוף פעולה עם מערכת אקולוגית OKExChain, FIBOS יתכנן ארכיטקטורת IBC מבוזרת הטרוגנית עם OKExChain ו- EOS ויהפוך לשרשרת ממסרים מקבילה IBC כללית עבור OKExChain, Ethereum ו- EOS..

במקביל, המערכת האקולוגית של OKExChain יכולה להפוך גם למפיק בלוקים של רשת FIBOS, בדיוק כמו HelloPool, EosAsia, Starteos, EOS Gravity, Slowmist ומפיקי חסימות EOS אחרים, יהיו אחראים לחזות בנכסי IBC של OKExChain ולמשוך מפתחי FIBOS ו- קהילת EOS למערכת האקולוגית של OKExChain.

1.2.3 טיוטה אניפתרונות BC לביטקוין

מוגבלת על ידי עידן היצירה והארכיטקטורה הטכנית של ביטקוין, ה- IBC לביטקוין קשה או בלתי אפשרי. FIBOS מציע ל- OKExChain לפתור את ה- IBC המבוזר ההטרוגני עם BTC באמצעות הפתרונות הבאים:

  1. חברים ומוסדות אחרים במערכת האקולוגית של OKExChain יכולים להנפיק נכסי BTC מעוגנים על בסיס האת’ריום באמצעות חתימות מרובות, מה שעולה בקנה אחד עם פתרונות WBTC / HBTC / imBTC הנוכחיים..
  2. המערכת האקולוגית של OKExChain יכולה להשתמש בתכנית ריבוי החתימות כדי להגדיל את מספר המאמתים של IBC מ -3 למספר רב, וכך לשפר את הנכסים המבוזרים ואת אבטחת הנכסים. FIBOS יכול לספק תמיכה טכנית.

2. העברת IBC של נכסים אקולוגיים של OKExChain

2.1 וalue

Ethereum הוא כיום השוק הגדול ביותר ליישום DeFi. היא תמשיך להיות הרשת הציבורית החשובה ביותר המצטברת כמות משמעותית של מפתחים, משתמשים ונכסים בעתיד הנראה לעין. אף על פי כן, שווקים ברשתות DPoS כגון FIBOS או EOS – בשל הנכס המבוזר החלש שלה – זקוקים לדחיפות לנכסים “חזקים” מהאת’ריום..

2.2 סתנועות

העברת נכסים אקולוגיים כולל USDK / OKB ל- FIBOS היא פשוטה ויעילה על ידי שימוש בפרוטוקול IBC מבוזר של FIBOS. ניתן להשתמש ב- USDK / OKB ב- FIBOS ביישומי FIBOS DEX ו- DeFi וניתן להשתמש בהם גם במפתחי קהילה ו- DApps..

לאחר ההשקה הרשמית של ה- OKExChain Mainnet, היא תספק ל- USDK / OKT את OKExChain / Ethereum / EOS / FIBOS במחזור רב-שרשרתי ותאפשר למפתחים לאמץ את USDK / OKB / OKT כמדיום ערך בסיסי בתוכנות ה- DAP שלהם..

3.DEX נוהל

3.1 גניתוח מִסגֶרֶת

FIBOS DEX הוא פתרון פרוטוקולי, כלומר כתשתית בסיסית, פתוח לחלוטין ואינטגרטיבי. עבור משתמשים או סוחרים, כל אחד יכול להשלים את תחילתו של צמד מסחר של כל אחד משני אסימונים ב- FIBOS, לבצע עסקה על כל זוגות מסחר ללא תקנות KYC. עבור מפתחים, שילוב תצוגת עמוד חזית עם נתוני העסקאות ברשת של DEX הוא גם פשוט וגמיש.

תוכנית OpenDEX של OKExChain חולקת את אותו רעיון עם פרוטוקול DEX של FIBOS, שניהם מכוונים למזער חיכוך עסקאות ולקדם יעילות מחזור..

FIBOS יכול גם לספק פתרונות DEX עבור OKExChain עם אינטגרציה סטנדרטית של ממשק משתמש ממשקי ממשק ממשק ממשק פרונטלי ו- API, אלגוריתמים למסחר בבורסה וכו ‘..

3.2 אופטימיזציה

Uniswap / Bancor הוא כיום האלגוריתם המרכזי ביותר להכנת שוק אוטומטי (abbr. AMM), שיכול לספק למשתמשים עסקאות ללא צד וביצועים מצוינים בעומק ובנזילות ההחלפה..

עם זאת, בפרוטוקול AMM של Uniswap / Bancor יש פגמים בהחלקת עסקאות, אובדן בעסקאות חליפין, תצוגת קו K, קריאות, חווית משתמש לקויה..

לשם כך, FIBOS DEX מאמץ פיתרון היתוך, המשלב אלגוריתם מסחר של Uniswap עם עסקאות פקודות ההזמנות המסורתיות, כך שפרוטוקול DEX יוכל לשרת משתמשים ונכסים עם צרכים שונים בו זמנית. באמצעות שילוב הזמנות, כיוון עסקאות לא ספציפי ופתרונות אחרים, פרוטוקול DEX לוקח בחשבון ביצוע שוק אוטומטי וחוויית משתמש, מה שיכול לתרום לנוסחה טובה יותר של פרוטוקול OKExChain DEX..

4.מוצרים של פשרשרת ublic וקהילת מפתחים

4.1 מוצרים של פשרשרת ublic

מערכת אקולוגית מתוחכמת של הרשת הציבורית דורשת מוצרים ושירותי תשתית מתאימים למשתמשים ומפתחים.

לדוגמא, משתמשים זקוקים למגוון כלים בכדי ליהנות מטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לקבל חוויה טובה יותר, כולל ארנק מטבעות קריפטוגרפיים, חוקר בלוקצ’יין, ערכות כלים להדמיית נתונים, כלי ממשל (הצביעו ליצרני בלוקים, הציעו הצעה וכו ‘), פורום קהילתי וכן הלאה. בינתיים, מפתחים נדרשים לתיעוד פיתוח, SDK משולב, לפתח מיכלים ל- DApps ולקורסי התחלה כדי להתחיל מהיר ולהפחית את עקומת הלמידה..

4.2 הפיתרון של FIBOS

FIBOS יכולה לספק ארנק מטבעות קריפטוגרפי, חוקר בלוקצ’יין, ערכות כלים להדמיית נתונים, כלי ממשל, פורום קהילתי, תיעוד פיתוח, SDK משולב, לפתח מכולות ל- DApps וקורסי התחלה שהוזכרו לעיל כדי לעזור ל- OKExChain בפיתוח מערכות אקולוגיות..

FIBOS יכולה לספק את הארנק הנ”ל, דפדפן הבלוקצ’יין, הדמיית נתונים ברשת, כלי ממשל (נתוני סופר צומת, הצבעה, הצעות), פורומים קהילתיים, מערכת מסמכי פיתוח בסיסית, SDK תומך באקולוגיה של OKExChain במסגרת מסגרת התמריצים האקולוגית של OKExChain, ארנקים ו- תוספת מכולות פתוחות, קורסים למפתחים ומוצרים אחרים שיעזרו להתפתחות אקולוגית.

בנוסף, מפתחי קהילות FIBOS ו- EOS יוכלו גם להצטרף לקהילת OKExChain ולקדם אווירת פיתוח טובה יותר.

5. Mאדיום של דהFאני.cn

5.1 אנימבוא

מטרת DeFi.cn להפיץ מידע של DeFi, לשלב משאבי תעשייה, לאחד פלטפורמת מדיה ולפרסם דעות ציבור. DeFi.cn יכול לשמש גם כחבר במערכת האקולוגית של OKExChain ולספק מדיה / תוכן מצטבר ומשאבי DeFi עבור קהילת OKExChain, כולל תרומות להשפעה בתעשייה, מאפשרים יותר לומר בעולם הבלוקצ’יין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner