OKExChain מתעדכן בפיתוח שרשרת ציבורית, לא רק כהרחבה של OKEx

בתוך ההתפתחות המהירה של תעשיית הבלוקצ’יין, התחרות בין ענקיות התעשייה עלתה לגובה חדש – הרשת הציבורית, אחת מתשתיות הבלוקצ’יין החשובות ביותר. רשת OKExChain testnet, הרשת הציבורית המסחרית שפותחה על ידי OKEx, עלתה לאחרונה לאוויר ומאפשרת למאמתים להריץ עליה צמתים. בנוסף, OKExChain יזמה את האקתון הראשון שלה לקידום יצירת יישומים מבוזרים בקהילה הגלובלית שלה.

בתוך חודשיים בלבד לאחר השקתו, OKExChain כבר העלה את קודו ל- Github באפריל, בעוד שהמוביל המוקדם ביותר בתחום הרשת הציבורית בבורסה עדיין לא עבר קוד פתוח. בחודש מאי השיקה OKExChain את גרסת ה- 0.10, וחשפה את מנגנון הבחירה והדיבידנד והפכה לשרשרת הציבורית הראשונה שפותחה על ידי חילופי הצפנה כדי לתמוך בגישה של מוסדות צד ג ‘..

“בהקפדה על הרוח המקורית של הבלוקצ’יין, OKExChain לא יהפוך להרחבה של הבורסה, אלא לאקולוגיה עצמאית. אנו מצפים לבנייה משותפת של מערכת אקולוגית פתוחה, מבוזרת, מעשית ומגוונת עם המשתמשים הגלובליים שלנו “, אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx. “כעת המשתמשים יכולים לממש את רצונם באמצעות מנגנון ההצבעה, לפתח DEX או dApp משלהם ולרשום זוגות מסחר משלהם באופן חופשי על סמך הגרסה האחרונה של OKExChain testnet.”

ההאקתון הראשון

OKExChain קוראת כעת למפתחים העולמיים המובילים להשתתף ב”הקתון “, ליצור שירותים ומוצרים המבוססים על OKExChain, כולל כלי פיתוח, מוצרי שירות מאצילים, תוסף מחשוב שוק, SDK ומוצרי שירות בהימור. הקמפיין פתוח עד 20 ביולי 2020 והזוכה יכול לקבל עד 5000 $ שווה ערך ל- OKB כפרס.

מכיוון שמפתחים ומשתמשים נוספים מצטרפים לרשת הבדיקות OKExChain, ניתן להאיץ משמעותית את הבדיקה של OKExChain, וצפייה להשיק בקרוב את רשת ה- OKExChain..

OKExChain, “פונדמנטליסט” של ביזור אמיתי

בשונה מרשתות ציבוריות אחרות, OKExChain הוא המבוזר ביותר, הפונדמנטליסט של הרשתות הציבוריות. OKExChain מנצל באופן מלא את האופי של רשת עמיתים לעמית, ומיישם את בלתי הפיכות ואוטונומיה יעילה בקוד המקור שלה, מה שאומר שכל המשתתפים ב- OKExChain, כולל היזם שלה OKEx, אינם מסוגלים לשלוט או לתפעל את הרשת הציבורית..

אימוץ “רשת עמית לעמית”, מאפשר OKExChain אוטונומיה גבוהה לרצי צומת, במקום לדרוש מצמתים להגיש הצעה ל”מושל “הרשת הציבורית לפני כל מהלך כמו רשתות ציבוריות אחרות. לדוגמא, רצי צומת יכולים להחליט לרשום או למחיקת מטבעות קריפטוגרפיים או צמדי מסחר כלשהם, או לפתח DEX ו- dApp בכוחות עצמם, ללא צורך לרכוש מראש הרשאה כלשהי..

מנגנון ההצבעה גם מבטיח כי OKExChain יישאר מבוזר. כל OKT (האסימון המקורי של OKExChain) שמחזיק את OKT, יכול לבחור להיות “מצביע רגיל” להצביע ישירות למתאימים או להאציל את כוח ההצבעה שלהם לחשבון אחר, המכונה “מצביע פרוקסי” להצביע מטעמם. כל בוחר רשאי להצביע בעד 30 מועמדי מאמת, וייבחרו 21 מאמתים מובילים עם מספר הקולות הגבוה ביותר..

הוכח כי “בחירת כמה טובים” סובלנית יותר מאשר “בחירה הטובה ביותר”. חוץ מזה, זה יכול גם להחליש את ההשפעה של בעלי OKT גדולים, במיוחד בשלב ההתחלתי של השקת ה- OKExChain, ולהימנע מהאפשרות של כמה אנשים לתפעל את השרשרת הציבורית..

השרשרת היחידה עם מודל כלכלי אינפלציוני

בהשוואה לרשתות ציבוריות אחרות בבורסה, OKExChain היא הרשת היחידה שמנפיקה אסימון חדש, OKT, שישמש כאסימון המקורי. מכאן ש- OKT הוא האסימון האינפלציוני היחיד בין כל הרשתות הציבוריות.

הסתירה בין אינפלציה לדפלציה משקפת למעשה את הדרישות השונות בין שני השחקנים המעורבים במערכת אקולוגית של השרשרת הציבורית – טופרים אסימוניים ומשתמשי הרשת הציבורית (כולל מפתחי dApp).

מסמכי האסימונים מקווים כי מחיר האסימון יעלה גבוה יותר כדי להרוויח, בעוד שמחיר האסימון הגבוה יתר על המידה יעלה את עלות השימוש באסימון ויקטין את הרמה הפעילה של הרשת הציבורית, שמשתמשים אחרים רוצים להימנע ממנה..

מודל דפלציוני יחריף את ניגוד האינטרסים בין משתמשים והודלרים. ככל שהעמלות ממשיכות לעלות, מספר המשתמשים והכנסות העמלות יורדים. הערך של השרשרת הציבורית והאסימון המקורי שלה יאבד בסופו של דבר.

OKExChain עקפה את הבעיה מראש על ידי הנפקת OKT, במקום להשתמש ב- OKB, אסימון השירות העולמי שאומץ על ידי OKEx, מכיוון ש- OKB הוא אסימון דפלציוני לחלוטין כעת.

הגרסה האחרונה מורידה את עלות הצמתים תוך שהיא מציעה מקורות הכנסה מרובים

בגרסת 0.10, OKExChain הייתה חלוצה במושג “דגם OpenDEX” ו- “DEX Operator”, במסגרתו כל הטכנולוגיה הדרושה תסופק לצמתים על ידי OKExChain. במקביל, יבדלו מפעילי רשתות ציבוריות ומפעילי DEX, ששולבו כאחד ברוב המקרים בעבר, מה שאומר שצמתים לא רק שאינם צריכים לשלם עלות גבוהה עבור שרת וטכנולוגיה, אלא הם יהיו הבעלים של העתיד המתמשך. יתרונות.

על ידי השתתפות ב- OKExChain באמצעות זהויות שונות, משתמשים יכולים להשיג יתרונות מרובים מתגמול למשל על חסימת דור, תגמול הצבעה, עמלת התאמה, עמלת עסקה וכו.

סוֹף

אודות OKEx

שוק השוק הקריפטוגרפי הגדול והמגוון בעולם, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner