שבתאי מצטרף למערכת האקולוגית של OKExChain

כאשר אנו מעבירים את OKExChain TestNet 0.10 קדימה, OKEx גאה לקבל את שבתאי במערכת האקולוגית OKExChain!

רשת שבתאי בונה תשתית קוד פתוח שמקלה על העבודה עם מטבעות קריפטוגרפיים על ידי פירוק מחסומים לעסקי בלוקצ’יין מתחילים ומאפשרת לכולם גישה לחופש הכספי שביזור ביצע.

בשנת 2018, Team Saturn שחרר את ארנק סטורן, ארנק הצפנה הראשון עם תמיכה מקומית רב-רשתית לגישה ליישומים מבוזרים, המכונים בדרך כלל DApps, ב- Ethereum ו- Ethereum Classic. השחרור היה במעקב אחר מוצר הדגל שלה, Saturn Protocol v1, פרוטוקול בורסה מבוזר למסחר מאובטח ב- ETH, ETC, כמו גם אסימוני ERC-20 ו- ERC-223.

כעת רשומים מעל 870 אסימונים בפלטפורמה – כאשר למעלה מ -8,800 משתמשים בוחרים ברשת סטורן כדי לסחור בבטחה בנכסיהם תוך שהם נהנים מעסקאות עסקיות בארנק לארנק..

סקירה על פרוטוקול שבתאי

נכון לעכשיו, הצוות עובד על פרוטוקול שבתאי v2, שדרוג תשתית מרכזי שיציג כמה תכונות חדשות לשיפור הפרוטוקול בכל הלוחות עבור כל המשקיעים, המשתמשים ובעלי העניין שלו. התכונות החדשות העיקריות כוללות:

  • ביצוע שוק אוטומטי: על ידי מעבר לעבר מודל AMM באמצעות תוספת מאגרי נזילות והימור, ניתן ליצור מאגר נזילות של OKB.
  • צמדי מסחר אסימון אסימון: עם פתרונות של בעיות נזילות, רשת שבתאי תוכל גם לתמוך בזוגות אסימונים.
  • ממשל DAO: פרוטוקול שבתאי הוא בבעלות קהילתית עם אסימונים לממשל. שבתאי DAO יאפשר גם תשלומי רווח קבועים לבעלי אסימונים בצורת דיבידנדים.
  • החלפות אטומיות צולבות: יכולת פעולה הדדית משופרת בין מערכות אקולוגיות שונות בבלוקצ’יין בצורה של אטומי החלפות מאפשרת, למשל, מסחר מבוזר בין OKT ו- ETH.
  • טבעות שבתאי: סמכויות פרוטוקול סטורן מעודדות מודל של שותפים להפעלת הבורסה שלך.

פרוטוקול סטורן v2 עם מאגר נזילות של OKB

רשת שבתאי ושיתוף פעולה OKExChain

רשת סטורן ו- OKExChain נרגשות לשתף כמה מושגי תכנון ותוכניות פיתוח שעשויים לפתוח סינרגיות רוחביות עתידיות בין פרוטוקול סטורן ל- OKExChain / OpenDEX.

רשת שבתאי מציגה את OKB

OKB הוא אסימון השירות העולמי לבורסת המטבעות OKEx. כאשר OKExChain הוא חלק מהמערכת האקולוגית של OKEx, דרך נהדרת לקדם אימוץ נוסף היא על ידי רישום אסימון OKB ברשת שבתאי..

צוות שבתאי יסייע ל- OKExChain בהקמת מאגר נזילות של OKB בפרוטוקול Saturn v2 – מה שמאפשר אינטגרציה נוספת עם המערכת האקולוגית ההולכת וגדלה ב- DeFi ב- Ethereum..

צומת מאמת OKExChain

רשת שבתאי הצטרפה לרשת הבדיקות OKExChain על ידי הפעלת צומת מאמת. ברגע ש- OKExChain עובר למנהו שלו, ניתן ליצור סינרגיות נוספות – כמו רשת סטורן שהופכת למפעילת OKExChain / OpenDEX..

פריסת OKDex המוקדש לשותפות OKExChain / Saturn Network תשמש גשר נזילות בין שתי מערכות אקולוגיות על ידי הפעלת זוגות מסחר SATURN / OKT ו- STRN / OKT..

יכולת פעולה הדדית עם Ethereum Classic

שתי הקבוצות חולקות אינטרס משותף לספק יכולת פעולה הדדית נוספת עם Ethereum Classic (ETC) ו- OKExChain. כחלק מהמערכת האקולוגית של OKEx, OKExChain היא ביתם של שווקי ה- ETC הגדולים ביותר לפי נפח המסחר. רשת שבתאי היא כיום ה- DApp הנפוץ ביותר ב- Ethereum Classic.

צוות שבתאי ממליץ ל- OKExChain לפרוס גשר נכסים בינו לבין נכסים דיגיטליים מבוססי Ethereum Classic כדי לתמוך במסחר וביצוע שוק עבור אסימונים מסוג ETC ו- ETC ב- OpenDEX. כדי להקל על האימוץ, צוות שבתאי יפעיל מראה OpenDEX ואת חזית הגשר לנכסים.

קדם את OKB ב- DeFi במספר רשתות

רשת סטורן, כמובילה בטכנולוגיית DeFi, תשלב נכסים דיגיטליים סינתטיים של OKB ו / או OKB בפרוטוקולי המימון המבוזרים שלה. זה יקדם את OKB במערכת האקולוגית של משתמשי DeFi ברשת Ethereum, Ethereum Classic ורשתות מכונות וירטואליות אחרות הנתמכות ב- Ethereum. זה גם יקדם DeFi בקרב משתמשי OKExChain ו- OKCoin.

צוות שבתאי ממליץ ל- OKExChain להפעיל צומת מלא של שבתאי קליל עם טבעת שבתאי המותאמת אישית שלה, בוטים ארביטראז ‘, החלפות אטומיות לבוטים להעברת ערכים צולבים, כמו גם לשמור על אורקלים במחיר OKB מבוזר לצד צוות שבתאי וחברים אחרים בקהילת DeFi..

אודות OKExChain

הקהילה הטכנית של OKExChain: https://t.me/okexchaintech

האינטרנט הרשמי של OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

טוענים ל- TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner