ניווט בחשבונות OKEx שונים

תהיתם פעם כמה סוגי חשבונות יש ב- OKEx?

התשובה היא 9 – חשבון מימון, חשבון ספוט, חשבון שוליים, חשבון עתידי, חשבון החלפה תמידי, חשבון אופציות, חשבון פיאט, חשבון חיסכון ו חשבון כרייה.

זה אולי נראה מרתיע צורך לנהל 9 חשבונות שונים, שלא לדבר על שעליך להדביק את השוק המשתנה 24/7. אך החשבונות תוכננו במיוחד כדי לשרת את צרכי המסחר השונים שלך, כך שתמיד תוכל להפיק מהם את המרב. בואו נסתכל על החשבונות ופונקציות שלהם.

חשבונות שונים & הפונקציות שלהם

אנו מציעים חשבונות שונים כדי לאפשר למשתמשים לנהל את נכסיהם ולשלוט בסיכונים בנוחות, הנכסים בכל חשבון הם עצמאיים וניתנים להעברה. לדוגמא, אם משתמשים צריכים לבצע מסחר נקודתי או נגזרים, עליהם להעביר כספים לחשבונות הספוט או הנגזרים המקבילים שלהם דרך נמל העברת הקרן מראש..

1. חשבון מימון

שקול זאת לחשבון “הראשי” שלך ב- OKEx, שכן חשבון המימון מנהל את ההפקדות, המשיכות ואת יתרת הקרן שלך. כל טיפות אוויר ובונוסים שתזכו בהמבצעים שלנו נשלחות גם לחשבון המימון שלכם (הקפידו לבקר באתר שלנו כדי לאסוף אותם!). אתה יכול להפקיד כספים לחשבון המימון שלך, אוֹ למשוך כספים מחשבון המימון שלך לארנק האישי שלך או חשבונות בפלטפורמות אחרות.

2. חשבון ספוט

חשבון ספוט משמש למסחר נקודתי. אתה יכול לבדוק את יתרת המסחר הנקודתי שלך כאן, ולהשתמש בהם למסחר בכל הזוגות בשוק הספוט. כדי לסחור, תחילה עליך להעביר כספים לחשבון ה- Spot שלך מחשבון המימון שלך.

3. חשבון שוליים

חשבון שוליים שתוכנן במיוחד למסחר בשוליים. כל זוג מסחר בשוליים מקושר לחשבון שוליים אחד, ועליך לנהל סיכונים בנפרד עבור כל זוג מסחר. כדי לבצע מסחר בשוליים של צמד סחר, עליך להעביר כספים באותו מטבע של המטבע הבסיסי או ציטוט המטבע של הצמד לחשבון השוליים המתאים שלך. העברת כספים ישירה זמינה בין חשבונות שוליים של זוגות מסחר עם אותו מטבע בסיסי (למשל. אתה יכול להעביר ETH מחשבון השוליים ETH / USDT שלך לחשבון השוליים ETH / BTC).

4. חשבון עתידי

חשבון עתידי משמש למסחר עתידי. לכל חוזה עתידי חשבון עתידי אחד מתאים, והתשואה והסיכון בכל חשבון מחושבים בנפרד. מכיוון שיש לנו שני סוגים של חוזים עתידיים, בשולי USDT ושולי מטבע, ההעברה בין חשבונות פועלת אחרת. רק מטבעות בסיסיים, כגון BTC ו- ETH, ניתן להעביר כשוליים לחשבונות עתידיים של חוזים עתידיים בשולי מטבע, ורק USDT ניתן להעביר כשוליים לחשבונות עתידיים של חוזים עתידיים בשולי USDT..

5. חשבון החלפה תמידי

נעשה שימוש בחשבון החלפה תמידי במסחר בהחלפות תמידי. בדומה לחשבון השוליים, לכל חוזה החלפה נצחית יש חשבון החלפה תמידי נפרד, והתשואה והסיכון בכל חשבון מחושבים בנפרד. רק מטבעות בסיסיים, כגון BTC ו- ETH, ניתנים להעברה כשוליים לחשבונות החלפה תמידית של חוזי החלפה מתמדיים בשולי מטבעות, ורק USDT ניתן להעביר כשוליים לחשבונות החלפה נצחיים של חוזי החלפה נצחית בשולי USDT..

6. חשבון אפשרויות

חשבון האופציות משמש למסחר באופציות. מכיוון שכבר השקנו מסחר באופציות BTC, כעת תוכל להפקיד BTC בחשבון האופציות שלך כדי לסחור.

7. חשבון ספוט

חשבון ספוט משמש למסחר נקודתי. אתה יכול להחליף מטבע פיאט במטבע קריפטוגרפי בהתאם לשער החליפין של המערכת. ההצפנה שהומרה תישמר בחשבון פיאט שלך.

8. חשבון חיסכון

חשבון החיסכון הוא המקום בו אתה שומר את התשואות שלך מחיסכון. חסכון הוא מוצר ערך מוסף המאפשר למשתמשים לחלוק את הכנסות OKEx מהלוואות שוליים. ההיגיון פשוט. כאשר אתה מכניס את מטבעות הרזרבה שלך לחשבון החיסכון, נלווה את הקרן כהלוואות שוליים לסוחרי השוליים שלנו. ואז, חלק מריבית המרווח שנאספה מסוחרים יוקצה כריבית לחיסכון שלך. יש אין דרישת פיקדון מינימלית או מגבלות נעילה. אתה יכול לעשות שימוש טוב במטבעות הרזרבים שלך באמצעות חסכון.

9. חשבון כרייה

נעשה שימוש בחשבון כרייה אחסון תשואת הכרייה שלך מבריכת OKEx. אתה יכול להשתמש בכספים בחשבון הכרייה שלך להימצאות אסימונים, ותשואת הכרייה הקריפטו שלך שנוצרה במאגר OKEx תיזקף לחשבון הכרייה שלך של המטבע המקביל.

חשבון מאסטר & חשבונות משנה

יתכן שתבחין כי ישנם שני סוגים של חשבונות שלא כיסינו – חשבונות מאסטר וחשבונות המשנה שלהם. חשבון ראשי יכול להגיש בקשה למספר חשבונות משנה, ולכל חשבון משנה יש מספר חשבון וסיסמא עצמאיים. חשבונות המשנה מנוהלים באמצעות חשבון האב באמצעות הרשאות מפוצלות. ניתן להעביר חלק מהכספים לחשבונות המשנה, כך שתוכל לבצע סחר נקודתי, שוליים, עתידיות ואופציות בנפרד מבלי להשתמש בכספים מחשבון האב. עם זאת, אתה לא יכול למשוך כספים מחשבונות המשנה שלך. תחילה עליך להעביר כספים מחשבונות המשנה שלך לחשבון האב שלך ולאחר מכן למשוך כספים משם.

נדבך דמי העסקה ורמת האימות של KYC בחשבונות המשנה שלך זהים לחשבון הראשי שלך. אך מספר בקשות ההזמנה מחשבון האב ומכל חשבון משנה מחושב בנפרד. באופן זה, תוכלו לסחור בצורה גמישה יותר וקל יותר לניהול.

עדיין מבולבל?

לפעמים גם אנחנו. אל דאגה, אנחנו תמיד לשירותך. אל תהסס לפנות אלינו בכל עת באמצעות דוא”ל [email protected] או לשוחח איתנו בטלגרם https://t.me/OKExOfficial_English!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner