ניתוח של ביטקוין | דפוסי פמוטים בעלי 4 דובים

יש מגמה של עלייה וירידה, קריאת שפת המחיר;

יש איתות לקנות ולמכור, ולהיפרד מהרגשת העסקה.

היום, אנו הולכים ללמוד על דפוסי הפמוט הדובי.

הופעתו של כוכב הערב מעידה על כך שמגמת השור הגיעה לסיומה והסתגלות מגיעה. בואו נתחיל עם כוכב הערב.

מהו כוכב ערב? כפי שמוצג בשורה האדומה.

כוכב הערב הוא תבנית פמוטים דובית המורכבת משלושה נרות: פמוט לבן גדול, נר בעל גוף קטן ונר אדום. כוכב ערב מדגים מאפיין ייחודי: מחיר הסגירה של הנר האחרון חייב להיות נמוך מהנר הראשון, לפחות 50%.

אנו יכולים אפילו לקבוע את הרמה הדובית של השוק על ידי התבוננות במחיר הסגירה של הנר האחרון. כפי שניתן לראות בתרשים, מחיר הסגירה של הנר האדום חרג זה עתה מרמת 50%. זה מצביע על כך שהמגמה הדובית חלשה יחסית. אם מחיר הסגירה של הנר האדום קרוב למחיר הפתיחה של הנר הלבן או זהה, פירוש הדבר שמגמת הדוב היא חזקה יחסית; מחיר הסגירה של הנר האדום נמוך משמעותית ממחיר הפתיחה של הנר הלבן, כלומר המגמה הדובית הוא חזק מאוד.

בשווקי המסחר היומיומיים, כוכב ערב עשוי להיות לא כל כך ברור מאליו שאתה יכול לזהות מספרי הלימוד. להלן מספר דוגמאות שמצאנו בעבר:

באיור הראשון ניתן לראות את החלק האמצעי נוצר על ידי שני פמוטים קטנים. בואו נחזיר אותם לטבלת המסחר האמיתית. לאחר עליית מחירים חזקה, כוכב ערב נראה ברמה הגבוהה, ואז אנו רואים מיד דפוס תיקון מחירים.

הנתון השני נלקח מ- OKEx – תרשים BTC / USD של שעתיים. זו אולי לא דוגמה מושלמת מכיוון שהנר האמצעי אינו קטן משמעותית. עם זאת, אנו עדיין יכולים לראות דפוס כוכבי ערב והמחיר יורד מיד לאחר היווצרות הדפוס.

באיור השלישי, שני נרות בעלי גוף קטן יצרו את החלק האמצעי. אנו יכולים גם לראות כי מחיר הסגירה של הנר האדום נמוך משמעותית ממחיר הפתיחה של הנר הלבן. המחיר נופל לאחר תנודות רציפות. לפעמים כוכב הערב עשוי להופיע מספר פעמים תוך זמן קצר. במגמה דובית זו של BTC / USDT אנו רואים שני כוכבי ערב כאשר המחיר מתגבר, ויורד מיד לאחר מכן.

השנייה שנלמד עליה היא Bearish Engulfing.

דפוס בולע דובי מורכב מפמוט לבן ואחריו פמוט אדום גדול ש”בולש “את הנר הלבן הקטן יותר.

אך כיצד נוכל לקבוע את רמת הדובי אם אנו רואים דפוס כזה?

באיור הראשון, הנר האדום בקושי בולע את הנר הלבן, כלומר המגמה הדובית חלשה. באיור השני, מחיר הסגירה של הנר האדום נמוך משמעותית ממחיר הפתיחה של הנר הלבן, אורכו של הנר האדום כמעט פי שניים מהנר הלבן, כלומר המגמה הדובית חזקה. באיור השלישי, הנר האדום בולט בכל פעם נרות לבנים מרובים, מה שמעיד כי המגמה הדובית חזקה במיוחד.

עכשיו, בואו נסתכל על כמה דוגמאות מהחיים האמיתיים.

כפי שמוצג בתרשים.

הנתון הראשון הוא תרשים יום LTC / USDT של OKEx. לאחר עליית מחירים, אנו יכולים לראות נר אדום גדול הבולע נרות לבנים רבים, ומגמה דובית חזקה בעקבותיה.

הנתון השני הוא תרשים ETH / USDT בן שעתיים מאת OKEx. לאחר עליית מחיר ה- ETH לשיא חדש, נראה דפוס בולע דובי והמגמה הדובית נמשכת.

הנתון השלישי הוא תרשים EOS / USDT בן 6 שעות מבית OKEx. לאחר עליית מחירים מתמשכת, נוצר דפוס בולע דובי, ומופיע מגמה דובית חזקה.

האחרון שנלמד עליו הוא מגדל טופ.

תבנית מגדל מורכבת מנר לבן רגיל או גדול משמאל, כמה נרות קטנים, בדרך כלל יותר מ -5, באמצע, ונר אדום רגיל או גדול בצד ימין. כפי שאתה יכול לראות, זה נראה בדיוק כמו מגדל העליון בתרשים.

ראש מגדל נוצר לרוב לאחר שמחיר הסגירה של הנר האדום האחרון נמוך ב -50% מגופו של הנר הלבן הראשון. ראש מגדל הוא דפוס היפוך, זה מעיד על היפוך המגמה הדובית. זה משקף תשישות הדרגתית של קונים לפני שהמוכרים יחזירו את השליטה בכוח.

אנו יכולים גם לקבוע את הרמה הדובית של השוק על ידי התבוננות במחיר הסגירה של הנר האדום האחרון. כפי שמוצג באיור, אם מחיר הסגירה של הנר האדום בקושי יעלה על רמת 50%, המגמה הדובית תהיה חלשה יחסית. אך אם מחיר הסגירה יהיה קרוב למחיר הפתיחה של הנר הלבן, המגמה הדובית תהיה חזקה יותר. ואם מחיר הסגירה נמוך משמעותית ממחיר הפתיחה של הנר הלבן, המגמה הדובית תהיה חזקה מאוד.

בואו נסתכל על כמה דוגמאות מהחיים האמיתיים.

נתון זה נלקח מתרשים BTC / USDT 6 שעות ב- OKEx. אנו יכולים לראות צללים ארוכים המחוברים לפמוטים הקטנים. אך תופעה זו אינה משפיעה על מבנה צמרת המגדל, שוק ה- BTC רואה דפוס דובי חזק לאחר מכן, המחיר יורד לשפל חדש.

האיור השני מראה את תרשים ACC / USDT נקודתי של 12 שעות ב- OKEx. החלק האמצעי של ראש המגדל אינו נוצר על ידי נרות קטנים בצורה יוצאת דופן, ואנחנו יכולים לראות רמת תנודות גדולה יותר. לאחר היווצרות הדפוס, מחיר ה- ACC נופל בצורה חדה.

בואו נסקור את מה שלומדים היום:

הראשון הוא כוכב ערב, כלומר החושך בפתח. השנייה היא הספיגה הדובית, מה שמעיד על ריצת דוב הקרובה. האחרון הוא ראש המגדל, ומשקף את התשישות ההדרגתית של הקונים.

הנה סוף הסעיף שלנו, אנו נראה לכם את החשיבות של עמדת השילובים השונים של פמוטים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner